Düşük kalorili, yağsız, kolletrolsuz,bol vitaminli, üstelik ağzınızda erirken inanılmaz lezzetli Red Apple Frozen yoğurt çesitleri, Amerika’dan sonra Türk tüketicisi ile de buluşuyor.

% 100 doğal , katkısız ve yağsız yoğurttan yapılan frozen yoğurt, dilediğiniz kadar taze meyve, çikolata parçaları ve soslarla lezzetinize lezzet katıyor. Taze meyveler ile tatlandırılmış, 0 yag ve 0 kolesterol içeren frozen yoğurtları gönül rahatlığıyla yerken formunuzu da koruyabilirsiniz . Taze ve kuru meyvelerle sunulduğu için vitamin ihtiyacınızı da karşılayan Red Apple yoğurtlar ; metobolizmayı hızlandırıp ve bu sayede zayıflamanıza yardımcı olurken, sindirim sisteminizi düzenliyor, bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor, protein ve kalsiyum içerdiğinden çocukların büyümesine ve kemik gelişimine katkı sağlıyor.

Florya Flyinn Alışveriş Merkezi’nde görücüye çıkan frozen yoğurtlarını gönül rahatlığı ile tüketebileceksiniz. Ayrıca interaktif dünyada da sevenleriyle buluşan frozen yoğurtlar facebook’ta da aşıklarını topluyor.

gozlem

Diğer Haberler